Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
NILSSON, Severin (1849-1918): Åkermark med höhässjor, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 25x65 cm
Zustandsbeschreibung
253814
2014-06-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner