Krystyna Suchwallo oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SUCHWALLO, Krystyna (född 1958 i Litauen/Polen): "Landscape with waterfall", signerad och daterad 1989, olja på duk, 150x120 cm

253822

2014-06-25