Severin Nilsson oljemålning
Closed
2014-06-26
253830
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
NILSSON, Severin (1846-1918): Kustmotiv, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 11x22 cm