Fransk soffa
Closed
2014-06-26
253833
| Sold for | 5 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
SOFFA, Frankrike, 1800-tal, rik pastellagedekor med bl a fleuroner, ryggstöd krönt av snäcka, bronserad, klädd i blommig textil, längd 160 cm
Slitage