Signerade fotografier bl a Gustav VI Adolf

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNERADE FOTOGRAFIER, AUTOGRAFER mm. bl a signerat fotografi av Gustav VI Adolf, daterat 1941, ramat, Oscar II, dikt på brevpapper från Drott (osignerat), prins Carl (ramat fotografi), Carl Eldh, Nathan Söderblom, Marika Stiernstedt, Einar Forseth brev med tuschskiss/teckning, Joan Crawford, prins Oscar Bernadotte (bror till Gustav V), Inga Tidblad, Holger Löwenadler

Varierande skick, vissa skador, veck, revor

253846

2014-06-25