Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Cigarettrökerska II, 1891, signerad i plåten, ur upplagan om 425 osignerade ex för Ffgk, etsning, 15,7x11,8, Litteratur: H&H44

Gulnat blad, veck

253852

2014-06-25