August Hagborg oljemålning
Valmis
2014-06-26
253854
| Korkein tarjous | 6 400 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
HAGBORG, August (1852-1921): Figurscen, signerad Hagborg, grisaille, olja på pannå, ca 49x36 cm