Matskedar silver

Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSKEDAR, 12 st., silver, varav 10 st., modell gammal fransk, olika mästare och städer, 1800-tal, vikt ca 695 g

Skador, slitage, delvis med klistermärken och spår av dessa, delvis med monogram

253860

2014-06-26