Matskedar silver
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSKEDAR, 12 st., silver, varav 10 st., modell gammal fransk, olika mästare och städer, 1800-tal, vikt ca 695 g
Skador, slitage, delvis med klistermärken och spår av dessa, delvis med monogram
253860
2014-06-26