Matskedar silver
Valmis
2014-06-26
253860
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 12 st., silver, varav 10 st., modell gammal fransk, olika mästare och städer, 1800-tal, vikt ca 695 g
Skador, slitage, delvis med klistermärken och spår av dessa, delvis med monogram