Elna Borch marmorrelief

Elna Borch marmorrelief
Elna Borch marmorrelief
Elna Borch marmorrelief
Elna Borch marmorrelief
Elna Borch marmorrelief
Elna Borch marmorrelief
Elna Borch marmorrelief
Elna Borch marmorrelief
Elna Borch marmorrelief
Elna Borch marmorrelief

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORCH, Elna (Danmark, 1869-1950): Väggrelief i marmor, föreställande Carl Henrik Falkman, signerad Elna Borch, signerad å etiketts och daterad 22/1 1904, ca 43x35 cm

253865

2014-06-26