Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, Tekke, semiantik, ca 316x219 cm

Jämnt slitage, skador

253872

2014-06-28