Såsslev strösockerskedar fruktknivar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÅSSLEV, RAKBORSTE, STRÖSOCKERSKEDAR, 3 st., FRUKTKNIVAR, 6 st., SKEDAR, 33 st., olika storlekar, silver, 18/1900-tal, silvervikt ca 730 g

Skador

253875

2014-06-26