Olav Christopher Jenssen Luftlinjer

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OLAV CHRISTOPHER JENSSEN (Norge, född 1954): Luftlinjer #41,
signerad och daterad på baksidan Olav Chrstopher Jenssen, Berlin 1990-1991, olja på trä, 86x99 cm
PROVENIENS: GallerieT, Oslo, Galleri Riis, Oslo

253882

2014-06-27