Olav Christopher Jenssen Luftlinjer
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OLAV CHRISTOPHER JENSSEN (Norge, född 1954): Luftlinjer #41,
signerad och daterad på baksidan Olav Chrstopher Jenssen, Berlin 1990-1991, olja på trä, 86x99 cm
PROVENIENS: GallerieT, Oslo, Galleri Riis, Oslo
253882
2014-06-27