Olav Christopher Jenssen Luftlinjer
Closed
2014-06-27
253882
| Sold for | 8 400 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
OLAV CHRISTOPHER JENSSEN (Norge, född 1954): Luftlinjer #41,
signerad och daterad på baksidan Olav Chrstopher Jenssen, Berlin 1990-1991, olja på trä, 86x99 cm
PROVENIENS: GallerieT, Oslo, Galleri Riis, Oslo