Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKULPTUR, keramik, Munspelande mansfigur, Bo Englund, signerad och numrerad 400, höjd 13, 32x22 cm
Zustandsbeschreibung
253886
2014-06-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner