Skulptur Bo Englund

Skulptur Bo Englund
Skulptur Bo Englund
Skulptur Bo Englund
Skulptur Bo Englund
Skulptur Bo Englund
Skulptur Bo Englund
Skulptur Bo Englund
Skulptur Bo Englund

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SKULPTUR, keramik, Munspelande mansfigur, Bo Englund, signerad och numrerad 400, höjd 13, 32x22 cm

Zustandsbeschreibung

253886

2014-06-26