Kjell Åslund blandteknik

Kjell Åslund blandteknik
Kjell Åslund blandteknik
Kjell Åslund blandteknik
Kjell Åslund blandteknik

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅSLUND, Kjell (född 1948): Komposition, signerad och daterad Kjell Åslund 1996 på baksidan, blandteknik på pannå, 127x96 cm

253895

2014-06-26