Isaac van Duynen hans krets Fiskstilleben

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VAN DUYNEN, Isaac (Holland 1600-tal): hans krets, Fiskstilleben, olja på duk, 62x125 cm

253899

2014-09-29