Pierre Auguste Renoir etsning

Pierre Auguste Renoir etsning
Pierre Auguste Renoir etsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RENOIR, Pierre-Auguste (Frankrike, 1841-1919): "Le Chapeau Epingle", ca 1892, signerad i plåten, bär påskrift på passe-par-tout, etsning med torrnål, ca 16,5x11
LITTERATUR: Lemaire 4

253904

2014-06-26