Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RENOIR, Pierre-Auguste (Frankrike, 1841-1919): "Le Chapeau Epingle", ca 1892, signerad i plåten, bär påskrift på passe-par-tout, etsning med torrnål, ca 16,5x11
LITTERATUR: Lemaire 4
253904
2014-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här