Vattenpipor

Vattenpipor
Vattenpipor
Vattenpipor
Vattenpipor
Vattenpipor
Vattenpipor
Vattenpipor
Vattenpipor
Vattenpipor
Vattenpipor
Vattenpipor
Vattenpipor
Vattenpipor
Vattenpipor

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VATTENPIPOR, 2 st, vitmetall, 1900-talets första hälft, orientaliska, dekorerade med figurscen, blommor och tecken, höjd 24 resp 37 cm

Bruksslitage. En pipa saknar delar.

253910

2014-06-26