Herrarmbandsur kronograf i 18 k guld
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARMANDSUR, 18 k guld, 1940/50-tal, Loyal Chronographe Suisse, mekaniskt urverk (manuell), kronograf, plexiglas, silverfärgad urtavla, boett nr: 6115, diameter ca 37,5 mm, fungerar
Trasigt armband, tavlan och glas med repor, boett med buckla
253911
2014-06-27