Herrarmbandsur kronograf i 18 k guld

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMANDSUR, 18 k guld, 1940/50-tal, Loyal Chronographe Suisse, mekaniskt urverk (manuell), kronograf, plexiglas, silverfärgad urtavla, boett nr: 6115, diameter ca 37,5 mm, fungerar

Trasigt armband, tavlan och glas med repor, boett med buckla

253911

2014-06-27