Tesked sked silver och cloisonné Ryssland

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TESKED, SKED, silver och cloisonné, förgyllda blad, Ryssland 1899-1908, svenska importstämplar, längd 13 resp 19 cm, vikt ca 86,5 g

Större sked med cloisonnéskada

253932

2014-06-27