Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TESKED, SKED, silver och cloisonné, förgyllda blad, Ryssland 1899-1908, svenska importstämplar, längd 13 resp 19 cm, vikt ca 86,5 g
Större sked med cloisonnéskada
253932
2014-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här