Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKUM, Nils Nilsson (1872-1951): Ren med ackja, signerad och daterad N.N. Skum 1939, blandteknik, 23x30 cm
253958
2014-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här