N.N. Skum blandteknik med ren och ackja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKUM, Nils Nilsson (1872-1951): Ren med ackja, signerad och daterad N.N. Skum 1939, blandteknik, 23x30 cm

253958

2014-06-28