N.N. Skum blandteknik med renar och ackjor
2014-06-28
253960
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SKUM, Nils Nilsson (1872-1951): Renar med ackjor, signerad och daterad N.N. Skum 1940, blandteknik, 26x33 cm