E Fagerström oljemålning

E Fagerström oljemålning
E Fagerström oljemålning
E Fagerström oljemålning
E Fagerström oljemålning
E Fagerström oljemålning
E Fagerström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

FAGERSTRÖM, E (1800-tal), kopia efter Adolph Tidemand: Spågumma på besök hos dalkulla, signerad E Fagerström, olja på duk, ca 38x46 cm

Krackeleringar

253962

2014-06-27