Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
FAGERSTRÖM, E (1800-tal), kopia efter Adolph Tidemand: Spågumma på besök hos dalkulla, signerad E Fagerström, olja på duk, ca 38x46 cm
Krackeleringar
253962
2014-06-27