Gripsholms Slott oljemålning
2014-06-27
253963
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gripsholms Slott, olja på duk, ca 24x28 cm
Krackeleringar