Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, förgylld och blåmålad, dekor av medaljong med kvinnofigur, ca 80,5x41 cm

253965

2014-06-27