Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, Simon Gate, Orrefors, signerad Orrefors Gate 1133, klar glas med svart fot, dekor av sjöjungfru, höjd 21 cm
Repor, monogram
253966
2014-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här