Vas Gate Orrefors

Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Simon Gate, Orrefors, signerad Orrefors Gate 1133, klar glas med svart fot, dekor av sjöjungfru, höjd 21 cm

Repor, monogram

253966

2014-06-27