Kabinettskåp

Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KABINETTSKÅP, 1900-tal, Kina, höjd 54, 58x31 cm

Bruksslitage

253967

2014-06-27