Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VITRINSKÅP med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, förgyllt, invändigt klätt i tyg, höjd 112, 76x39 cm, nyckel finns
Proveniens: Har enligt uppgift stått på Berga slott
253968
2014-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här