Bord Anders Lundelius

Bord Anders Lundelius
Bord Anders Lundelius
Bord Anders Lundelius
Bord Anders Lundelius
Bord Anders Lundelius
Bord Anders Lundelius
Bord Anders Lundelius
Bord Anders Lundelius
Bord Anders Lundelius
Bord Anders Lundelius

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, signerad Anders Lundelius, fanér i bl a valnötsrot, svärtade detaljer, diameter ca 52, höjd ca 77 cm

Mindre fanérbortfall, slitage, ben med spricka/lagning

253975

2014-06-27