Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, signerad Anders Lundelius, fanér i bl a valnötsrot, svärtade detaljer, diameter ca 52, höjd ca 77 cm
Mindre fanérbortfall, slitage, ben med spricka/lagning
253975
2014-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här