Paul Gadegaard färglitografi

Paul Gadegaard färglitografi
Paul Gadegaard färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GADEGAARD, Paul (Danmark, 1920-1996): Komposition, signerad Gadegaard 56, färglitografi, 142/150, 54x45 cm

Gulnad

254006

2014-06-27