Nadezda Streltsova olja på duk

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STRELTSOVA, Nadezda (född 1973): Pioner, signerad Streltsova samt daterad 2006, olja på duk, 61x58 cm

254012

2014-06-28