Harry Booström blandteknik+blyerts

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOOSTRÖM, Harry (1917-1996): (2) "Liten bild" samt "Månvarv", signerade Booström och 1 daterad -51, blandteknik resp blyerts, 16x12 resp
6x14 cm

254025

2014-06-28