Blyinfattad spegel

Blyinfattad spegel
Blyinfattad spegel
Blyinfattad spegel
Blyinfattad spegel
Blyinfattad spegel
Blyinfattad spegel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, blyinfattad, ca 220x145 cm

Bruksslitage

254026

2014-06-27