Stekhuv nysilver
2014-06-28
254049
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STEKHUV, nysilver, 1900-talets början, längd 36x29 cm
Monogram samt inskription "Confido conquiesco", bucklor, smärre sölitage