Urna Meissen

Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

URNA, 1900-talets början, Meissen, porslin, delvis förgylld dekor, dekor i form av svanhuvuden, höjd 49 cm

Dekor skadad, bit saknas

254052

2014-06-28