Per Erik Böklin träsnitt

Per Erik Böklin träsnitt
Per Erik Böklin träsnitt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖKLIN, Per Erik (1913-1999): "Balans", signerad och daterad -49, numrerad 12/20, färgträsnitt, 20x18 cm

Vågigt papper

254064

2014-06-28