Victor Vasarely serigrafi

Victor Vasarely serigrafi
Victor Vasarely serigrafi

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VASARELY, Victor (Ungern/Frankrike, 1908-97): Abstrakt komposition, signerad Vasarely, 31/275, serigrafi, ca 65x65 cm
PROVENIENS: Galerie Börjeson, Malmö

254076

2014-06-28