Bertil Bull Hedlund etningar
2014-06-28
254083
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): (12) "La Rotisserie", signerade, etsningar, samramade i två ramar, rammått ca 30x97 cm