Bertil Bull Hedlund etningar

Bertil Bull Hedlund etningar
Bertil Bull Hedlund etningar
Bertil Bull Hedlund etningar
Bertil Bull Hedlund etningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): (12) "La Rotisserie", signerade, etsningar, samramade i två ramar, rammått ca 30x97 cm

254083

2014-06-28