Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NAKAYAMA, Tadachi (1927): Som en fjäril, signerad och daterad 1985 T Nakayama, 20/85, färglitografi, ca 87x58 cm
PROVENIENS: Galerie Börjeson
254085
2014-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här