Max Walter Svanberg färglitografi med prägling

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): "Solen och djuret", signerad och daterad Max Walters -72, 148/300, färglitografi med prägling, 49x56 cm
PROEVENIES: Galerie Börjeson 1974

254086

2014-06-28