Tore Börjesson oljemålning

Tore Börjesson oljemålning
Tore Börjesson oljemålning
Tore Börjesson oljemålning
Tore Börjesson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖRJESSON, Tore (1900-tal): Figurkomposition, signerad T Börjesson, olja på pannå, ca 80x70 cm

254087

2014-06-28