Angleica Wiik litografi

Angleica Wiik litografi
Angleica Wiik litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIIK, Angelica (född 1960): Dam med räv, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, bladstorlek 59,5x38 cm

254091

2014-06-29