Angleica Wiik litografi
2014-06-29
254091
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIIK, Angelica (född 1960): Dam med räv, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, bladstorlek 59,5x38 cm