Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Cyklist, signerad Karl Höglund, XXIV/XXX, färglitografi, 60x42 cm

254092

2014-06-29