Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, bestående av: bord, 8 stolar (Svenska Modellen), stoppade sitsar med rutig klädsel, höjd ca 75, 180x105 cm, 3 iläggsskivor vardera bredd 33,5 cm medföljer
Brukslitage, färgbortfall
254098
2014-06-29