Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, bestående av: bord, 8 stolar (Svenska Modellen), stoppade sitsar med rutig klädsel, höjd ca 75, 180x105 cm, 3 iläggsskivor vardera bredd 33,5 cm medföljer

Brukslitage, färgbortfall

254098

2014-06-29