Tamburmajor bok

Tamburmajor bok
Tamburmajor bok
Tamburmajor bok
Tamburmajor bok

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, böjträ i bok, höjd 192 cm

Bruksslitage

254099

2014-06-29