Paraplyställ

Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARAPLYSTÄLL, läder, 1900-tal, dekor i form av vapensköld, höjd 51 cm

Slitage

254119

2014-06-29