Bläckhorn 1900-talets början

Bläckhorn 1900-talets början
Bläckhorn 1900-talets början
Bläckhorn 1900-talets början
Bläckhorn 1900-talets början
Bläckhorn 1900-talets början
Bläckhorn 1900-talets början
Bläckhorn 1900-talets början
Bläckhorn 1900-talets början
Bläckhorn 1900-talets början
Bläckhorn 1900-talets början

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLÄCKHORN, silver, K. Anderson, Stockholm 1919, pärlstavsdekor, bläckhornets höjd 10 brickans mått 15x15 cm

Nagg, gravyr

254127

2014-06-29