Klubbat för:
5 800 SEK
5 000 SEK
SKÅP, 1800-talets mitt, USA, bonad/vaxad furu, inredd med hyllplan, höjd 204, 118x53 cm
Proveniens: Inköpt på auktion i Chicago på 1980-talet
Ytskador och kompletteringar
254128
2014-06-29