Skåp USA

Skåp USA
Skåp USA
Skåp USA
Skåp USA
Skåp USA
Skåp USA
Skåp USA
Skåp USA
Skåp USA
Skåp USA

Klubbat för:

5 800 SEK

5 000 SEK

SKÅP, 1800-talets mitt, USA, bonad/vaxad furu, inredd med hyllplan, höjd 204, 118x53 cm
Proveniens: Inköpt på auktion i Chicago på 1980-talet

Ytskador och kompletteringar

254128

2014-06-29