Bestick i nysilver 1800-tal
2014-06-29
254129
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FISKBESTICK, 22 dlr, nysilver, 1800-talets andra hälft, bestående av: 5+6 fiskgafflar, 6+4 knivar, fiskspade
Spaden med lagning