Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PAULI, Georg (1855-1935): (11 st) blandtekniker, monogramsignerade GP, varierande mått i mapp
Mindre skador
254155
2014-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här