Georg Pauli blandtekniker

Georg Pauli blandtekniker
Georg Pauli blandtekniker
Georg Pauli blandtekniker
Georg Pauli blandtekniker
Georg Pauli blandtekniker
Georg Pauli blandtekniker
Georg Pauli blandtekniker
Georg Pauli blandtekniker

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PAULI, Georg (1855-1935): (11 st) blandtekniker, monogramsignerade GP, varierande mått i mapp

Mindre skador

254155

2014-06-29